Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy na soki oczyszczające!
Dukanowka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 75
Reputacja: 0
Przepisy na soki oczyszczające!
Kilka przepisów, których próbowałam. Szczerze powiem, że w ogóle mi nie smakują, ale jak raz na jakiś czas spróbuję takiego soku, to się czuję dużo lepiej. Może to efekt placeboUśmiech Ale to chyba powinno się częściej pić!

Składniki:
100 g rzodkiewki
100 g marchewki
100 g ogórka zielonego

Sposób przygotowania:

Składniki umyj dokładnie, te które musisz obierz ze skórki. Wszystko wrzucamy do wyciskarki i przygotowujemy sok. Wypijamy zaraz po wyciśnięciu.

Ten sok zawiera potas, fosfor i aniony chlorkowe, wszystkie te substancje działają korzystnie na nasz organizm, a szczególnie na wszystkie problemy skórne. Rzodkiewka wspomaga oczyszczanie a ogórek płucze nerki.

Brokułowo-jabłkowy mix

Składniki:
100 g brokułów
100 g jarmużu
25 g natki pietruszki
200 g jabłek
50 g selera

Sposób przygotowania:

Wszystkie składniki myjemy, dobrze jest nie obierać, bo w skórkach jest najwięcej polifenoli i witamin. Wrzucamy całość do wyciskarki i przygotowujemy sok.

Ten sok ma właściwości silne oczyszczające a do tego jednocześnie podnoszący poziom energii. Zielone, liściaste warzywa świetnie działają na wątrobę. Natka pietruszki ma delikatne właściwości moczopędne, zawiera spore ilości cynku i śladowe ilości soli mineralnych, które bardzo dobrze wpływają na funkcjonowanie wątroby, podczas gdy selen pomaga wzmocnić układ immunologiczny, pobudzając układ trawienny.

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
04-25-2012 02:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek bydgoszcz

klimatyzacja śląsk