Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamiętniki odchudzania
Dukanowka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 75
Reputacja: 0
Pamiętniki odchudzania
Co myślicie o pamiętnikach odchudzania? Takich publicznych - w internecie - ale też takich prywatnych, w zeszytach? Ich ideą jest to, żeby zapisywać codziennie, co się jadło, ile się ruszało, i - co jakiś czas - ile się waży. Ale z tego co widzę po pamiętnikach takich ludzi w internecie, to temat diety często jest tylko pretekstem do prowadzenia zwyczajnego bloga z dietą w tle o swoim życiu.

Ja kiedyś prowadziłam - ale skasowałam, bo koleżanka upowszechniła go za bardzo i wszyscy wiedzieli, ile ważęSmutny I teraz trochę się boję. A w zeszycie nie chce mi się pisać, poza tym - boję się, że zgubię go i też będzie bieda. Jaki macie stosunek do takiej formy motywacji? A może znacie jakieś pamiętniki odchudzania, które czytacie?

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-17-2012 01:00 PM przez Dukanowka.)
03-17-2012 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dany Offline
Użytkownik

Liczba postów: 64
RE: Pamiętniki odchudzania
Ja ani nie prowadze takiego bloga, ani nie czytam takowych, wiec trudno mi sie nawet odniesc do Twoich slow, ze takie blogi to tak naprawde zwykle blogi ze sporadycznymi informacjami o diecie. Jesli tak faktycznie jest to tym lepiej, ze nie trace na to czasu : ) Jesli natomiast chodzi o Twoje pisanie to mysle, ze jesli czujesz potrzebe pisania takowego to pisz, smialo, jesli tylko ma Ci to pomoc w utrzymaniu motywacji. Tylko nie podawaj jego adresu swoim znajomym ani zyczliwej kolezance, zeby znow nie powtorzyla sie taka sama sytuacja jak poprzednio. Pisanie pod pseudonimem, anonimowo, na pewno bedzie latwiejsze, bo nie bedziesz czula presji ze strony znajomych, ktorzy BYC MOZE zagladaja do Ciebie i czytaja o Twoich porazkach (choc osobiscie zycze Ci oczywiscie samych sukcesow!).
03-17-2012 11:03 PM
smutnamarta Offline
Użytkownik

Liczba postów: 194
Ja prowadzilam kiedys pamietnik i bylo to calkiem fajne ale pozniej go zaniedbalam i tyle bylo z pisania. Ale gdy go porzucilam to bylo jojo - nie bylo tej codziennej spowiedzi i motywacji. Wiec czasem cos takiego pomagaUśmiech

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-17-2012 11:14 PM
Sebodanka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 135
Bardzo lubię czytać, jak sobie inni radzą z odchudzaniem. Szczególnie, jeśli im to wychodzi - bardzo mnie to motywuje! Niestety, moje ulubione pamiętniki odchudzania już nie istnieją, więc nawet linków wam nie podam.

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-18-2012 04:34 PM
Jessie Offline
Administrator

Liczba postów: 49
Ja przeglądałam parę takich internetowych pamiętników i niektóre były ok, ale do żadnego nie wracam. Tak ot przejrzałam i zamknęłam. Zastanawiam się nad zapisywaniem w zeszycie, ale nie wiem, jakoś...
03-21-2012 06:52 PM
Maska Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Nie czytam, nie prowadzę, nie zamierzam, nie interesuje mnie to Oczko

[Obrazek: weight.png]
03-23-2012 03:53 PM
KaszAnka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 49
Fajna sprawa taki pamiętnik, może sobie zacznę zapisywać w zeszycie, bo w internecie nie mam cierpliwości do prowadzenia żadnej formy blogów czy stronek.

24.03: 80 kg
cel: 65 kg
03-24-2012 12:43 PM
Sebodanka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 135
W zeszycie też jest ciężkoUśmiech Wiem, bo kiedyś próbowałam. Fajna sprawa, żeby się kontrolować, ale trzeba dużo samozaparcia, żeby kontynuować to choćby przez kilka dni.

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-25-2012 10:59 AM
smutnamarta Offline
Użytkownik

Liczba postów: 194
No, zeszyty to jakas pomylka... Nie dosc ze trzeba poswiecac na to mnostwo czasu to mi jeszcze sie wydawalo ze GO ZGUBILAM i kazdy wie co jadlam, jak cwiczylam i ile waze...

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-30-2012 03:17 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek bydgoszcz

klimatyzacja śląsk