Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak walczyc z cellulitem???
swinka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
Reputacja: 0
jak walczyc z cellulitem???
dziewczyny, potrzebuje waszej pomocy! odkad zaczelam w koncu naprawde chudnac mam straszny problem z cellulitem ktory teraz wyglada znacznie gorzej niz gdy bylam grubsza. odkad cwicze na silowni jest troche lepiej i grudki sa mniejsze ale nadal wyglada to nieapetycznie. macie jakies sprawdzone sposoby jak walczyc z tym paskudztwem?

[Obrazek: ?pokaz=79564f61e44497ccb.png]
03-15-2012 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dukanowka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 75
RE: jak walczyc z cellulitem???
Słyszałam, że najprostszy sposób to dobry żel pod prysznic i ostra gąbka. I porządne, co wieczór, szorowanie ciała. A potem wklepywanie kremuUśmiech

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
03-16-2012 12:27 AM
smutnamarta Offline
Użytkownik

Liczba postów: 194
Mysle ze dobra nienaszpikowana chemia dieta plus dobre balsamy plus moze to o czym pisze Dukanowka czyli tarcie i szorowanie. Nie wiem czy cellulitis takimi domowymi sposobami da sie zredukowac do zera ale na pewno da sie troche mi sie udawalo jak bylam szczuplejsza

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-16-2012 10:20 PM
Dany Offline
Użytkownik

Liczba postów: 64
Ja na swoj celulit stosuje swietny wedlug mnie peeling dr Ireny Eris - w pomaranczowym opakowaniu z serii Lirene. Jest gruboziarnisty, uzywam go 2-3 razy w tygodniu i caly trik polega na tym, ze wciera sie go az do uzyskania piany, wowczas efekt przy splukiwaniu jest fenomenalny, gdyz skora jest niesamowicie gladka i przyjemna w dotyku. A do tego wszystkiego swietnie pachnie - maz uwielbia mnie w tym zapachu : )
03-17-2012 10:24 PM
Jessie Offline
Administrator

Liczba postów: 49
A ja słyszałam, że oprócz tarcia i szorowania dobrym dodatkiem jest sauna - pory się rozszerzają i ciało świetnie chłonie wtedy kosmetyki - balsam po wyjściu z sauny i cała jesteś jak nowa Uśmiech
03-21-2012 06:29 PM
Sebodanka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 135
Tylko skąd wziąć sobie na co dzień saunę... Marzenie - iść sobie pobiegać a później do sauny w domu wejść. Oczywiście, nie dla luksusu, ale zdrowiaUśmiech

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-22-2012 12:08 AM
Jessie Offline
Administrator

W każdym średnim i większym mieście jakąś saunę chyba da się znaleźć Uśmiech Nie wiem gdzie mieszkasz, ale warto się rozejrzeć, parę złotych i chociaż co kilka dni wskoczyć do sauny i wysmarować się specyfikami Uśmiech
03-22-2012 05:38 PM
swinka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
no nie takie pare zlotych, sauna to u mnie wydatek przynajmniej 20-30zlotych za saune 2-osobowa. sa tez u mnie wieksze sauny na 6 osob ale to bym nawet tylu znajomych chetnych na te saune nie znalazla Duży uśmiech

[Obrazek: ?pokaz=79564f61e44497ccb.png]
03-23-2012 10:24 AM
Jessie Offline
Administrator

U mnie w pobliżu jest basen z sauną w cenie, wejście na godzinę kosztuje 12 zł - i masz i jedno i drugie i jeszcze jaccuzzi! Duży uśmiech

A tak na samą saunę (gdzie indziej) to 20 zł wejście, ale nie trzeba mieć "swoich" kilku osób, można samemu i siedzieć z obcymi.
03-23-2012 12:04 PM
Aria Offline
Użytkownik

Liczba postów: 54
(03-23-2012 12:04 PM)Jessie napisał(a):  U mnie w pobliżu jest basen z sauną w cenie, wejście na godzinę kosztuje 12 zł - i masz i jedno i drugie i jeszcze jaccuzzi! Duży uśmiech

Basen + sauna za niską cene to to co tygryski lubią najbardziej Uśmiech przymierzam się właśnie do regularnego chodzenia. Popływam swoje, wysiedzę w saunie swoje i będę zadowolona, że robię coś dla siebie Duży uśmiech

[Obrazek: ?pokaz=64794f9907d82987d.png]
03-23-2012 12:10 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości