Reklama:

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
swinka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
hej!!!
chcialam sie dowiedziec czy w waszym zyciu nastapily jakies zmiany po tym jak schudlyscie? jak czulyscie sie same ze soba, dziewczyny? bylo tak jak sobie wyobrazalyscie czy okazalo sie ze jednak nie? no i czy udalo wam sie naprzyklad zrealizowac inne cele zalozone w trakcie przejscia na diete, naprzyklad znalezienie lepszej pracy, milosci, przyjaciol? czy zakupy przestaly byc dla was udreka i wstydem bo nie musialyscie sie juz pytac o ogromne rozmianry? czujecie sie jakos inaczej czy wciaz jestescie tymi samymi dziewczynami? slowem, jak to jest byc szczuplym? UśmiechUśmiechUśmiech

mam nadzieje ze dzieki waszym postom wzmocnie swoja motywacja, ktora ostatnio gdzies sie gleboko schowala Zawstydzony

[Obrazek: ?pokaz=79564f61e44497ccb.png]
03-15-2012 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smutnamarta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
jeszcze nie schudlam ale wyobrazam sobie ze wiem jak bedzie. bedzie lepiej. nie bede miec wyrzutow sumienia ze niszcze swoje zdrowie i wstydu przed innymi. to na pewno i jeszcze proste codzienne rzeczy jak np. bedzie mi sie latwiej kupowalo ciuszkiUśmiech

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-16-2012 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dany Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Ja kiedys schudlam 2kg, tak jak planowalam, i dzieki temu wcisnelam sie znowu w moja rewelacyjna sukienke, w ktorej zawsze, ale to zawsze wygladam bosko : ) To znaczy wygladalam, bo teraz i tak juz ja wyrzucilam, bo potem przytylam tyle, ze moj maz predzej by w nia wszedl niz ja : ) Ale teraz sobie kupie jeszcze lepsza i jeszcze bardziej bede boska, jak schudne : )
03-17-2012 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jessie Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 49
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Ja też na razie szukam motywacji, każdy kilogram mniej na wadze jest motywujący zresztą, ale wyobrażam sobie jak to będzie w końcu móc ubrać bikini. Bo wierzę, że dojdę do takiego momentu Uśmiech
03-21-2012 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sebodanka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Bikini... Ale bym chciała... Ale z moimi rozstępami na brzuchu to raczej nigdy nie nastąpi. Właściwie to z rozstępami wszędzie, ale na brzuchu mam najbardziej widoczne.

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-22-2012 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aria Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
(03-22-2012 12:11 AM)Sebodanka napisał(a):  Bikini...
ooooo tak Ściana jak dalej będę chudła to może w lecie się odważę...
u mnie zrzucanie kilogramów zaczęło się już dawno i jak schudłam najwięcej przy pierwszej diecie (jak to zawsze jest za pierwszym razem, potem co dieta to trudniej...12kg wtedy) to miałam wrażenie, że moje życie zmieniło się diametralnie Duży uśmiech po pierwsze pewność siebie jak nigdy przedtem - zaczęłam chodzić na basen, przestałam ukrywać się w luźnych czarnych ciuchach, polubiłam zakupy w sieciówkach, bo znajdywałam ubrania, które dobrze na mnie leżały czyli chyba to co u wszystkich odchudzających się. Wtedy nie miałam wagi docelowej, po prostu chciałam schudnąć ile się będzie dało. Teraz marzę o 55 kilogramach i wierzę, że się uda Uśmiech

[Obrazek: ?pokaz=64794f9907d82987d.png]
03-23-2012 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smutnamarta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 194
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Trzymam kciuki za schudniecie! Uśmiech

Ja wam powiem ze schudlam zaledwie kilka kilo ale juz odczuwam roznice np. przy wchodzeniu po schodach czy sprzataniu - po prostu czuje sie sprawniejsza. Nie wiem czy to czary czy autosugestia czy faktyczna zmiana ale skoro jest odczuwalna to jest super!

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-30-2012 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dukanowka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Ja póki co schudłam na DUkanie 14 kg i powiem wam, że widzę różnicę. W życiu. Mimo że Dukan trochę mnie wymęczył na początku, to teraz mam więcej energii i faceci za mną latają. Jak nigdy.

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
03-30-2012 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sebodanka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Znam ludzi, którzy w ogóle nie zmienili swojego życia przez schudnięcie, oprócz może tego, że musieli wymienić całą garderobę... Niestety nie ma reguły, otyłość siedzi w głowie.

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-30-2012 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dukanowka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: co schudniecie zmienilo w waszym zyciu???
Post sprzed kilku zaledwie tygodni, a ja się z n iego śmieję... Odkąd rzuciłam dukana i sama sobie komponuję jadłospis, jest dużo lepiej, choć - przyznaję - wciąż wykorzystuję dużo przepisów!

Już 17 kilogramów za mną. Po prostu lepiej się czuję.

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
04-25-2012 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek bydgoszcz

klimatyzacja śląsk