Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkielet/Grubas
smutnamarta Offline
Użytkownik

Liczba postów: 194
Reputacja: 0
Szkielet/Grubas
Wolalybyscie byc wychudzone czy z nadwaga? Ja z dwojga zlego wole miec nadwge choc to nie motywuje. Prznajmniej mam ladna cere wlosy i w ogole sie dobrze czuje i mam sile a nie tak jakbym byla kosciotrupem. Dziewczyny ktore waza po 45 kilo przy 175 cm wzrostu sa naprawde nienormalne.

WykrzyknikCHCĘ SCHUDNĄĆ ZA WSZELKĄ CENĘWykrzyknik
03-14-2012 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
swinka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 57
RE: Szkielet/Grubas
prawde powiedziawszy nie bardzo wiem jak odpowiedziec ci na to pytanie, bo nie da sie porownac osoby otylej i wychudzonej, to jak dwa rozne warzywa na przyklad - nie porownasz szparaga do papryki UśmiechUśmiechUśmiech
zarowno nadwaga jak i niedowaga maja swoje wady i z kazdym nalezy walczyc zamiast zastanawiac sie czy lepiej mi byc gruba czy chuda!!!

[Obrazek: ?pokaz=79564f61e44497ccb.png]
03-15-2012 03:38 PM
Dukanowka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 75
Jeśli miałąbym wybierać między szparagiem a papryką, to powiedziałabym, że wolę PaprykęUśmiech I wolałabym chyba być wychudzona, niż otyła, choć wiem, że to nieapetyczne.

"Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli" - to moje motto i tego się trzymam. W końcu dojrzeję.
03-16-2012 12:28 AM
Dany Offline
Użytkownik

Liczba postów: 64
Ja wolalabym byc - idac tropem warzywnych porownan - cukinia. Nie za chuda, nie za gruba, lecz w sam raz : )
03-17-2012 10:19 PM
Jessie Offline
Administrator

Liczba postów: 49
Ja jestem w tym miejscu w życiu, że wolałabym mieć nawet anoreksję, ale pięknie wyglądać i przyciągać zachwycone, a nie obrzydzone spojrzenia Huh
03-21-2012 06:30 PM
Sebodanka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 135
(03-21-2012 06:30 PM)Jessie napisał(a):  Ja jestem w tym miejscu w życiu, że wolałabym mieć nawet anoreksję, ale pięknie wyglądać i przyciągać zachwycone, a nie obrzydzone spojrzenia Huh

Ech - jak schudniesz, to mam nadzieję zauważysz, że przesadnie wychudzone osoby też przyciągają obrzydzone spojrzenia. Wiem, bo znam kilka takich osób, moja dobra koleżanka ma wielkie problemy ze zdrowiem i przez to jest strasznie chuda (to nie anoreksja) i ludzie się od niej ODSUWAJĄ często na ulicy czy w kolejkach w sklepie.

POSTANOWIENIE: DO CZERWCA -16 KG!
oraz niższy cholesterol (;
03-22-2012 12:07 AM
Aria Offline
Użytkownik

Liczba postów: 54
(03-22-2012 12:07 AM)Sebodanka napisał(a):  przesadnie wychudzone osoby też przyciągają obrzydzone spojrzenia

dokładnie tak, źle wyglądają ręce i nogi jak patyki, które sprawiają wrażenie jakby miały się połamać przy większym podmuchu wiatru. Poza tym wychudzone kobiety nie wyglądają jak kobiety - płaskie deski z wystającymi miednicami nie są ani ładne ani seksowne.
Ja chciałabym być pomiędzy, być szczupła tak żeby czuć się dobrze ale bez przesady.

[Obrazek: ?pokaz=64794f9907d82987d.png]
03-23-2012 09:56 AM
Jessie Offline
Administrator

Wiadomo że najlepiej być "złotym środkiem", ale jednak mając do wyboru przesadę w jedną albo w drugą stronę...
03-23-2012 12:30 PM
Aria Offline
Użytkownik

Liczba postów: 54
Weźmy też pod uwagę to, że dla jednych 50-cio kilogramowa kobieta to szkielet, a dla innych ideał. Zależy kto patrzy Język

[Obrazek: ?pokaz=64794f9907d82987d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2012 12:37 PM przez Aria.)
03-23-2012 12:37 PM
KaszAnka Offline
Początkujący
**

Z dwojga złego lepiej w "tę" stronę, czyli ciut za dużo; jest zresztą wielu facetów, którym się wieszaki na ubrania nie podobają i wolą bardziej krągłe kobietki, także nie ma na co narzekać Uśmiech
03-24-2012 12:29 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polecamy:

Reklama:

roznoszenie ulotek bydgoszcz

klimatyzacja śląsk