Forum Diety
czy jest jeszcze potrzebna? - Wersja do druku

+- Forum Diety (http://www.forum-diety.pl)
+-- Dział: Dieta (/forum-1.html)
+--- Dział: Dieta Cambridge (/forum-13.html)
+--- Wątek: czy jest jeszcze potrzebna? (/thread-80.html)

Strony: 1 2

czy jest jeszcze potrzebna? - Sebodanka - 04-21-2012 11:00 AM

ta dieta jest tak mało energetyczna... zastanawiam się, czy jest jeszcze potrzeba żeby chodzić na dietę 'ostatniej szansy', jeśli są takie możliwości jak np. zmniejszenie żołądka, co wydaje mi się i tak zdrowsze: /

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - smutnamarta - 04-25-2012 12:31 AM

Moim zdaniem naprawde mozna to nazwac dieta ostatniej szansy. chodzi mi o to ze kurcze zmniejszanie zoladka albo tabletki to juz interwencja chirurgiczna i jest bezsensowna jednak nie wiadomo jakie moga byv powiklania i tak dalej jednak co dieta to dieta.

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - Sebodanka - 04-27-2012 02:47 AM

No tak, po operacjach można mieć powikłania. No cóż, po złym dietowaniu też można umrzeć. Błędne koło - swoim dzieciom nie pozwolę przytyć!

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - smutnamarta - 05-09-2012 03:15 PM

Najlepiej dbac o linie i zdrowe zywienie od zawsze ale wiadomo jak to jest pewnie po naszym przykladzie... Nigdy bym nie chciala zeby moje dzieci musialy sie odchudzac tez bo to strasznie ciezkie i w wielkiej ilosci przypadkow tez szkodliwe:/

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - ciastkozdziurka - 06-18-2012 10:17 PM

Zgadzam się z wami. Jednak jak wiadomo, ludzie nie mają pieniędzy i wolą się głodzić niż wydac na coś sensowniejszego.
Żadna z nas nie chciałaby się znaleźć w takiej sytuacji,ale często to nawet nie jest kwestia wyboru.

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - roszpunka - 06-19-2012 09:34 AM

A mi się wydaje, że i taka ostra dieta i operacja wcale nie są dobre. Jednak jak ktoś wazy 500km i sam wstać z łóżka nie może,to dla niego nie ma innego ratunku, bo albo śmierć w łóżku albo walka z powikłaniami. Trzeba wybrac co lepsze.

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - Alautka - 07-12-2012 08:17 PM

(04-27-2012 02:47 AM)Sebodanka napisał(a):  No tak, po operacjach można mieć powikłania. No cóż, po złym dietowaniu też można umrzeć. Błędne koło - swoim dzieciom nie pozwolę przytyć!

Dokładnie, sama nie mam dzieci ale zgadzam się w zupełności z tym stwierdzeniem w całości Śpiący

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - burzydkaja - 07-20-2012 05:28 PM

(06-19-2012 09:34 AM)roszpunka napisał(a):  A mi się wydaje, że i taka ostra dieta i operacja wcale nie są dobre. Jednak jak ktoś wazy 500km i sam wstać z łóżka nie może,to dla niego nie ma innego ratunku, bo albo śmierć w łóżku albo walka z powikłaniami. Trzeba wybrac co lepsze.

Ja się nigdy z grubych ludzi nie śmieję, bo wiem, jak trudno jest coś zrzucić. Ale wiem, że strasznie żal mi osób, które nawet nie próbują. A jak ktoś waży 500 kg to musi próbować wszystkiego, inaczej umrze, problem w tym, że żołądek jest tak strasznie rozciągnięty, wsyzstko otłusczone. Biedni, biedni ludzie!

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - Alautka - 07-23-2012 06:21 PM

(07-20-2012 05:28 PM)burzydkaja napisał(a):  
(06-19-2012 09:34 AM)roszpunka napisał(a):  A mi się wydaje, że i taka ostra dieta i operacja wcale nie są dobre. Jednak jak ktoś wazy 500km i sam wstać z łóżka nie może,to dla niego nie ma innego ratunku, bo albo śmierć w łóżku albo walka z powikłaniami. Trzeba wybrac co lepsze.

Ja się nigdy z grubych ludzi nie śmieję, bo wiem, jak trudno jest coś zrzucić. Ale wiem, że strasznie żal mi osób, które nawet nie próbują. A jak ktoś waży 500 kg to musi próbować wszystkiego, inaczej umrze, problem w tym, że żołądek jest tak strasznie rozciągnięty, wsyzstko otłusczone. Biedni, biedni ludzie!

No im pozostają tylko próby, nie wszystko da się załatwić operacją, bowiem w takich przypadkach bardzo często takie ingerencje w organizmie ludzkim są dużym zagrożeniem dla życiaSmutny

(mam tu na myśli powyższą, cytowaną wypowiedź, ad. odchudzania przy dużej wadze)

RE: czy jest jeszcze potrzebna? - roszpunka - 08-08-2012 06:25 PM

wiadomo tez,że aby załapac sie an operację to trzeba trochę zrzucić. ale coraz częsciej jak czytam o grubych ludziach to zauwazam,że oni wcale nie próbują się zmienic. zagladam i czytam,że na śniadanie ileś tam hamburgerów, frytki i cola... to już wiekszy problem niż tylko waga