Forum Diety

Pełna wersja: Alergie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W niektórych opisach diety stoi, że stworzono ją, żeby zapobiegać nowym alergiom pokarmowym. Czy to ma w ogóle sens? Chodzi o to, że i tak nie wiemy, na co dostaniemy alergię. Moim zdaniem bez sensu.
Nie wiem czy te diety trzeba tak rozkladac na czynniki pierwszeUśmiech Jak sie nie jest naukowcem to sie takich rzeczy nie zrozumie a z drugiej strony wiele rzezy w 'naukowych' opisach jest wyssanych z palca.
Wydaje mi się, że to pic na wodę ( z resztą tak jak i większość nowych diet). Ale w końcu kiedy obecnie różnych rodzajów diet jest co najmniej kilkanaście,to każda musi mieć coś specjalnego. Tak też tutaj próbują zachęcić tych,co mają problemy żołądkowe. Uśmiech
Wiecie, jak są diety antynowotworowe i dopasowane do grup krwii to dlaczego miałoby nie być anty-alergicznej Uśmiech Wiadomo, czego potrzebuje rynek,to i to zostaje wymyślone .
(06-19-2012 09:39 AM)roszpunka napisał(a): [ -> ]Wiecie, jak są diety antynowotworowe i dopasowane do grup krwii to dlaczego miałoby nie być anty-alergicznej Uśmiech Wiadomo, czego potrzebuje rynek,to i to zostaje wymyślone .

A później niesamowite zaskoczenie alergią. Ludzie wydają się nie zdawać sobie sprawy, że alergie pokarmowe to tylko część problemu z alergiami.
Przekierowanie