Forum Diety

Pełna wersja: Kto był na niej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem, że bardzo dużo osób przynajmniej raz w życiu było na kopenhaskiej. Ja byłam dwukrotnie - za pierwszym razem schudłam sporo, za drugim wcale. Przekonałam się, że to jest po prostu dieta głodówkowa, nic innego. Nie przyspieszy wam przemiany materii, a jojo gwarantowane!
Ja nie bylam i raczej nigdy sie na nia nie zdecyduje. Tak jak napisalas, jest to dieta glodowkowa - nie wyobrazam sobie zupelnie, zeby calym moim sniadaniem miala byc kawa z cukrem a obiadem kilka jajek, albo plaster szynki. W tej calej diecie podoba mi sie jedynie to, ze trzeba duzo pic, a to akurat jest nieglupie.
wsrod bledow mlodosci byla i kopenhaska ale na szczescie dla mojego organizmu nie wytrzymalam na niej za dlugoUśmiech
Ja się zastanawiam zawsze, czy faktycznie takie 2 tygodnie zupełnie niezdrowego jedzenia mogą zniszczyć organizm. W sensie - ja zdaję sobie sprawę, że w moim życiu były i dłuższe okresy, w których np. żywiłam się tłustym żarciem i chlałam alkohol, a kalorie pochodziły głównie z niego. Dlatego - mimo że nie pochwalam - to nie patrzę na ludzi, którzy są ta takich tygodniowych, dwutygodniowych dietach jak na idiotów.
To, że trzeba dużo pić, to żadna rewelacja, bo na każdej diecie trzeba dużo pić a i nawet jak się nie odchudza to też się powinno. 1,5 l wody dziennie to norma.
Na kopenhaskiej nigdy nie byłam i raczej się nie zdecyduję.
kiedys myslalam o tej diecie ale przeczytalam sporo krytycznych informacji na jej temat, ze jest wyniszczajaca i zdrowa i tak dalej. a teraz jak juz w ogole jestem wieksza i madrzejsza to juz na pewno sie na nia nie zdecyduje, wole powoli sobie to wszystko zrzucac.
(03-17-2012 11:18 PM)smutnamarta napisał(a): [ -> ]wsrod bledow mlodosci byla i kopenhaska ale na szczescie dla mojego organizmu nie wytrzymalam na niej za dlugoUśmiech

To samo u mnie Duży uśmiech głodowałam, było mi źle, ciągle myślałam o tym, że jestem głodna, no tragedia po prostu. Nie poleciłabym nikomu Język
A na jakiej diecie ja NIE byłam? Na kopenhaskiej równiez, ale wytrwałam tylko 4 czy tam 5 dni. Tragedia.
Podobno niektorzy reaguja na nia wybitnie zle np zaczynaja im wlosy bardziej wypadac. Masakra... Wole byc gruba i z wlosami niz szczupla i lysa jak kolanoDuży uśmiech
Ano, to prawda. ogólnie lepiej niby być grubszym i zdrowym niż szczupłym i chorym, ale wiadomo jak jest.
Stron: 1 2
Przekierowanie