Forum Diety

Pełna wersja: Skuteczność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Któraś z was próbowała i może potwierdzić skuteczność?

Bo jestem sceptycznie nastawiona i zawsze mi się wydawało, że najważniejsze jest zmniejszenie ilości spożywanych kalorii i zwiększenie spalania,a nie sprawdzanie co dla kogo. Niedługo zaczną wymyślać diety dopasowane do koloru włosów... Śpiący
to raczej dieta na wymysł i wątpi,żeby ktoś chudnąc chciał się kierować grupą krwii
Ale czy to ma wspomagać chudnięcie, czy utrzymywać się w zdrowiu? Nie każda dieta jest dietą odchudzającą.
brzydkaja, więc jak taka dieta miałaby pomóc w utrzymaniu dobrego zdrowia? Przeciez znaczna część ludzi nawet nie wie jaką ma grupę krwi,a i tak żyje i ma się całkiem dobrze.
Ludzie jednak też i chorują... Założeniem diety zgodnej z grupą krwi jest to, że dzięki niej unikać się ma wielu powszechnych wirusów i infekcji. Obok poprawy stanu zdrowia ma ona również skutkować utratą zbędnych kilogramów - podczas jej stosowania organizm stara się przestawić na eliminowanie źle trawionej lub toksycznej żywności.

Dieta ta wymaga dużo samozaparcia, bo jej efekty nie następują w ekspresowym tempie.
czyli wychodzi na to,że to jest dieta podobna do diety dla cukrzyków.w takim wypadku to jej stosowanie jest całkiem sensowne
Umiejętne "słuchanie" tego, o co domaga się nasz organizm to sztuka. Wiele osób chwali sobie taką dietę - tutaj można przeczytać przykładowe zestawienia dla każdej z grup: grupa 0, grupa AB, grupa A, grupa B.
Przekierowanie